Video: Regional konkurransekalender, 10.-12. september
2024 Forfatter: Nicholas Abramson | [email protected]. Sist endret: 2024-02-11 04:42
- Andalusia, lørdag 11:
Andalusisk enduromesterskap: III Enduro-innendørs Ciudad de Ronda (Málaga)
-
Andalusia, søndag 12.
Motocross som ikke scorer: VI Test Motocross Provincial Trophy Diputación og Córdoba El Carpio Cup (Córdoba)
- Aragon, lørdag 11:
- Ikke-scorende motocross: Villa de Fuentes de Ebro 300 TT Rally (Zaragoza)
- Aragonese TT Rally Championship: Villa de Fuentes de Ebro 300 TT Rally (Zaragoza)
- Asturias, søndag 12:
Asturisk mesterskap i motocross: Peón (Asturias)
-
Balearene, lørdag 11.
Motorsykler som ikke scorer: Son Hugo (Mallorca)
-
Balearene, søndag 12.
- Balearesk mesterskap i langrenn: Salud-Ariany (Mallorca)
- Balearisk Minimoto-mesterskap: Son Moix (Mallorca)
- Castilla y León, lørdag 11:
Castilian Leonés innendørs enduromesterskap: Mozarbez (Salamanca)
- Castilla y León, søndag 12:
Castilian Leonés Supercross Championship: Olmedo (Valladolid)
- Catalunya, lørdag 11:
- Catalan Rally TT Championship: Villa de Fuentes de Ebro TT Rally (Zaragoza)
- Trial uten poeng: IX Trial of Joanetes (Girona)
- Catalunya, søndag 12:
- Katalansk mesterskap i motocross: Motocros Consell Comarcal del Bergueda (MX1-MX Sots19-MX85-Iniciacio) (Barcelona)
- Katalansk Pujades Asfalt Championship: V Pujada Marganell Can Massana (Barcelona)
- Prøve uten poeng: Castelloli Mc Igualada prøve (Barcelona)
- Ikke-scorende Terra Resistance: Terra Memorial Santi Piella Resistance (Barcelona)
- Trial uten poeng: I Trial of Port de la Selva (Girona)
- Galicia, søndag 12:
Galisisk prøvemesterskap: Entrimo (Orense)
- Navarra, lørdag 11:
Navarre Speed Championship: Los Arcos (Navarra)
- Valencia, lørdag 11:
Valenciansk hurtigmesterskap: Mallorca Interschools League (III) (Mallorca)
- Valencia, søndag 12:
- Valencias mesterskap i motocross: XVIII Motocross de Traiguera (Castellón)
- Valencias prøvemesterskap: Prøve -Els Nanos- de Moncada (Valencia)
- Valencias prøvemesterskap: Moncada Classics Trial (Valencia)
- Klassikere som ikke scorer: IV Matinal Classic Motorcycles Competition i Meliana (Valencia)
- Baskerland, lørdag 11:
- Baskisk Supermotard-mesterskap: Abadiño (Vizcaya)
- Baskisk mesterskap i motocross: Ereño (Vizcaya)
Anbefalt:
Regional konkurransekalender, 30. september til 2. oktober
Regional konkurransekalender for uken 30. september til 2. oktober 2011
Regional konkurransekalender, 23.-25. september
Regional konkurransekalender for uken 23. til 25. september 2011
Regional konkurransekalender, 16.-18. september
Regional konkurransekalender for uken 16. til 18. september 2011
Regional konkurransekalender, 2.-4. september
Andalucía, lørdag 3: Minimoto scorer ikke: Jeg kjører Interschool League Granada (Granada) Andalusisk mesterskap i Minimoto: Atarfe (Granada) Andalusia,
Regional konkurransekalender, 24.-26. september
Aragon, søndag 26: Aragonesisk mesterskap i motocross: Zuera Motocross (MX1, MX2, Promises, Alevines, Veterans, Classics) (Zaragoza) Balearene, søndag